dehgani.persianblog.ir
Mahmoud Dehgani روزنوشت های محمود دهقانی 
نويسندگان
لینک دوستان

با درود به دوستان عزیزی که در مدت هفت سال وبلاگ نویسی با آنها در چمبره ی الکترونیک دوست شده ام.  باور نکردنی است ولی سوگند یاد می کنم که برخی از این دوستان دیده و نادیده را جزئی از خانواده خود احساس می کنم و گاه پیامی توانسته است رنج و درد و خستگی را از بدن من دور کند. حدود یک هقته پیش شخصی گمنام با اسم مستعار "پیاله چی"  برای من  پیام های دور از نزاکت و ادب می گذاشت. به همت دوستان در گروه (آی تی) دانشگاه و در خواست آنها که با او کجدار پیش برو تا ما سر نخ را گیر بیاوریم. من حروف رمز را در اختیار بچه ها که در راس آنها خوشبختانه یک ایرانی  بود گذاشتم. شخص ناسزا گو، که خودش را (قوم تورک) اعلام می کرد من را به شک انداخته بود. تا اینکه مدیر سایت آذری های ایرانی به من اطلاع دادند که این شخص از طرف ما نیست. بالاخره با لطف و زحمت دوستان آگاه به این مسایل آدرس این شخص در یکی از شهرهای ایالات متحده امریکا گیر آمد و آنها به " سرور"  این شخص اعتراض کتبی کردند که آن "سرور" پیامی کتبی  نوشت.  

   دوستان عزیز :  دنیا در چمبره ی اکترونیک کوچک شده و بالاخره معلوم شد این شخص از اختلالات روحی در رنج است. یعنی آن چیزی که در عالم بی هویتی می تواند هر آن برای هرشخصی بوقوع بپیوندد. من به تمام مقدسات عالم سوگند می خورم با اینکه از نظر حقوقی این حق را داشتم که او را تنبیه حقوقی کنم ولی با اطلاع به وضعیت روحی این شخص از پیگیری مسایل حقوقی سرباز زدم چرا که بالاخره او نیز هم بغض من است و در جوامع تبعیض نژادی ای مثل امریکا در رنج است. در این راستا خیلی از دوستان آگاه نیز دست های سازمان های جاسوسی موساد و سی آی ای را که این روزها جنگ الکترونیکی به پا داشته اند دخیل می دانستند.  

 سخن کوتاه: به توصیه ی دوستان صمیمی تصمیم بر این شد تا نظرات در پنجره وبلاگ  من مورد تائید قرار گیرد. امیدوارم با نظرات خود مثل همیشه در کنار هم باشیم تصدقتان محمود                                                                                 

و این هم نوشته ی مدیر سایت آذری های ایرانی اقای مرتضی نگاهی نویسنده و روزنامه نگار :

جناب دهقانی با درود،

من به شما اطمینان صد در صد می دهم که کلمات زشتی که در ستون کامنت های سایت شما به شما زیر اسم پیاله چی درج شده از او نیست .

ولی بسیار ممکن است از سایبرتروریستی بنام مسعود انتظار باشد که سایت تجزیه طلب بای بک را برای “تورک” ها سالهایست که تاسیس کرده و اتفاقا وقتی که مصاحبه خانم زیبا نادری( نوه ی سردار ملی ستارخان) با رادیو آزادگان پخش شد مسعود انتظار شدیدا او و آن مصاحبه را به انتقاد گرفت که آدرس کَش آن در گوگل این است:

از بابت حمله های اشخاص مریض به انسان شریفی مثل شما بسیار متاسفم…

با احترام و ارادت،

مدیر

[ پنجشنبه ۳ دی ۱۳۸۸ ] [ ۳:٥٦ ‎ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
آرشيو مطالب
RSS Feed