پشتيبانی آقای جورج بوش و دمکراسی برای ما ايرانی ها

پشتيبانی آقای جورج بوش رئيس جمهور امريکا آدم را ياد آن بچه ی کوچک می اندازد که در آغوش آدمی غول پيکر و دژم بشدت گريه می کرد. آدم غول پيکر می زد به شانه ی بچه که عزيزم گريه نکن من اينجا هستم از چی می ترسی؟. بچه لحظه به لحظه بيشتر جيغ می کشيد و زار و زار گريه می کرد. پير زنی از راه می گذشت رو به آقای غول پيکر گفت: بيچاره بچه از خودت می ترسد. محمود دهقانی

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد(شیپور)

سلام . اين نوشته يه خاطره هم برای من زنده کرد . می گويند در آخرين سفری که اخوان ثالث به لندن داشته . به اسماعيل خويی اصرار مي کرده که عزيزم برگرد ، نترس ، من ریشم گرو میزارم .... اسماعیل خویی گفته : استادم من که از آنها نمی ترسم از تلویزیون می ترسم ...

shadi

در کوله پشتی هیچ سرباز اجنبی صلح نیست. وای بر ما که گدای صلح از اجنبی شدهایم!

rozz

آقا جدا محشر بود خيلی خوب توصيف کرده بوديد

farhad

بوش بوش بوش! برو کنار ! بوق!

leila farjami

دست شما درد نکنه آقای دهقانی خيلی به جا بود. تصور اينکه برخی از ايرانيها فکر می کنند منجی شان آقای بوش عليه السلام خواهد بود نشانگر اين است که هيچ چيز از تاريخ کشور خود نياموخته اند.

آقا خره

سلام جناب دهقانی !! داستان خر خان رو شنيدی ؟ نه ؟ همون که نظر کرده آسمونهاست رو میگم ! بازم نه ؟ بابا تو ديگه کی هستی ؟ خيلی آقايی به خدا . بیا بخون تا از دهن نیفتاده !!

هرمز ممیزی

آری محمود جان دموکراسی را جز با ابزار دموکراتيک نميتوان بدست آورد. بر خلاف نظر فراسوی عزيز بر اين باورم که اگر قانون درستی برای انتخابات داشتيم و کسی در آرائ مردم فضولتا دخالت نميکرد انگاه بطرف دموکراسی ميرفتيم!

فرید

درود بر شما آقای دهقانی . بطور کلی ( بدون در نظر گرفتن شخصيت ) تعبير جالبیه نمی دونم اهل راديو هستيد يا ؟ بخش تماس های تلفنی چه از داخل و چه از خارج کشور در اين شبکه های راديويی فارسی زبان جالبه . هستند بعضی از افراد که از طريق اين شبکه ها عاجزانه از جورج خواهش می کنند که ما را اين وضعيت نجات بده و بعضی ديگر دلشان هوای حکومت انحصار گر شاهنشاهی کرده و سخت دلتنگ چکمه استبداد هستند و خوب بعضی ديگر هم با ديدی باز وروشن مسائل رو از ديگاه خودشون تحليل می کنند. با تمام اين وجود اين آينده است که همه چيز رو شخص می کنه والبته نقش هر کدوم از ما در اين زمينه ماثر خواهد بود... پايدار باشيد و بدرود.

سعيد حاتمی

سلام، زيباترين توصيفی که از اوضاع موجود می‌شد در چند خط بيان کرد، بود. از شما خواهش می‌کنم درصورت امکان اين نوشته رو در قسمت نظرات دادخواست بر عليه جنگ در صفحه nowar.21mehr.com قرار بديد تا دوستان ديگر هم از اون استفاده کنند. البته اگر مشکلی نباشه من خودم با نام و لينک وبلاگ شما اين نوشته را به اونجا اضافه می‌کنم. اگر با اين کار من مخالفيد لطفاً اطلاع بديد تا اون رو حذف کنم. شاد و موفق باشيد

باران

مادری بچه اش را روی پايش گذاشته بود و برايش لالايی می خواند. بچه کلافه شد و گفت: مامان! يه دقيقه ساکت باش می خوام بخوابم.