بهاران خجسته باد

شکر آن را که تو در عشرتی ای مرغ چمن / به اسیران قفس مژده گلزار بیار.

حافظ

 

 

جشن نوروز را به همه دوستان در ایران و سراسر جهان شاد باش گفته، امید است نوروز امسال زندانیان سیاسی آزاد شده و ایران کشوری بدون زندانی سیاسی باشد.

/ 21 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برعلیه جنگ بپاخیزیم. 3 آپریل

گزارش ائتلاف جنگ را متوقف کنيد که اخيرا در وب سايت اين ائتلاف منتشر شده، حاکي از آن است که همه موشک‌هاي کروز و بمب‌هايي که در 24 ساعت اول عمليات ليبي از سوي امريکا، انگليس و فرانسه شليک شده‌اند، حاوي اورانيوم ضعيف شده بوده‌اند. اين گزارش مي‌افزايد، هواپيماهاي جنگنده بي-2 امريکا با 45 بمب يک تني شهرهاي ليبي را بمباران کرده است.

علیرضا عمرانی

درود بر جناب دهقانی عزیز .نوروز باستانی بر شما مبارکباد.[گل]

فرزانه

سلامفسال نو بر شما مبارک.امیدوارم این دعاهای شریفی که کردید برآورده شود.من همیشه به یاد لطف شما هستم .سربلند وشاد وسالم باشید

نسرین

بالاخره شما سیزده را بدر کردید یانه؟ ما که جاتون خالی رفتیم بلومانتن.

محمد

درود بر دوست عزیز. سال نو مبارک شاد باشید

مصطفی دهقان

درود بر دکتر دهقانی گرامی. من فکر کنم آخرین نفری هستم که سال را آن هم با تاخیر فراوان تبریک می گویم. راستش عید برای من امسال با این همه کشت و کشتار در گوشه و کنار دنیا بویی از تازگی و بهار نداشت. برای همین کمتر تبریک گفته ام. امیدوارم سال نیکی باشد. بر شما و خانواده محترم ایدون باد.

نسرین

«شاهنامه» رکورد جهانی را شکست این صفحه مصور که بخشی از اثری حماسی است فریدون را در لباس اژدها نشان می‌دهد، او با این کار می‌خواهد پسرانش را آزمایش کند. یک صفحه از «شاهنامه» شاه طهماسب روز چهارشنبه به قیمت هفت میلیون و 400 هزار پوند (12 میلیون دلار) فروخته شد و رکوردی جدید در حراج آثار اسلامی در جهان ثبت کرد. به گزارش خبرآنلاین، این صفحه مصور که بخشی از اثری حماسی است فریدون را در لباس اژدها نشان می‌دهد، او با این کار می‌خواهد پسرانش را آزمایش کند. این صفحه بخشی از مجموعه استوارت کری ولچ، صاحب‌نظر مشهور آمریکایی و مجموعه‌دار آثار هنری اسلامی و هندی بود.

ادامه

این صفحه از «شاهنامه» در حراجی آثار مجموعه ولچ در سوتبی در لندن فروخته شد. حراجی آثار ولچ در دو بخش صورت می‌گیرد و بخش دوم این حراجی ماه مه در لندن برگزار می‌شود. مسئول حراجی درمورد «شاهنامه» گفت: «این اثر در جهان به عنوان یکی از برترین آثار مصور دستنویس در تمامی دوران‌ها و فرهنگ‌ها و یکی از بزرگترین آثار جهان شناخته می‌شود.» این درحالی بود پیشتر انتظار می‌رفت این اثر بین دو تا سه میلیون پوند به فروش برود. رکورد قبلی اثر هنری اسلامی در یک حراجی نیز سال گذشته با فروش فرشی ایرانی متعلق به قرن هفدهم میلادی به قیمت شش میلیون و 200 هزار پوند شکسته شده بود. حراجی سوتبی در سال 2008 موفق شد کلیدی متعلق به قرن دوازدهم را که گفته می‌شد کلید کعبه، خانه خدا است به قیمت 9 میلیون و 200 هزار پوند به فروش برساند اما متخصصان در صحت و اعتبار کلید شک داشتند و به همین دلیل این معامله لغو شد. ولچ سال 2008 درگذشت. او شاخص‌ترین فرد در معرفی شاهکارهای اسلامی و هندی به غرب بود.