بازديد از سايت ايرانی

دوستان دانشجو و نویسندگان و شعرای جوانی که به ادبیات و تاریخ ادبیات و شعر و هنر و بویژه شاهنامه علاقمندند را  به بازدید از این سایت ایرانی دعوت می نمائیم. سایت ایرانشناخت با مطالبی پر بار و مورد اطمینان و موثق با همت استاد دکتر جلیل دوستخواه در تانزویل استرالیا نشر می یابد. این سایت که اردوگاه نشر تاریخ و هنر ایران است و نخبگان و نویسندگان با نام و نشان ایران در اقصا نقاط جهان در این سایت قلم می زنند مورد احتیاج نسل جوان ایرانی است که در دانشگاه های ایران و جهان تشنه ی سرچشمه ای زلال و موثق اند. ویراستار سایت دکتر دوستخواه با تجربه سالیان متمادی تدریس ادبیات پارسی در دانشگاه های ایران و خارج از کشور با انتخاب مطالب تاریخی فرهنگ پر بار ایرانی را پاسداری نموده و نام ایران را در مجامع فرهنگی جهان زنده نگاه می دارند. آدرس سایت ایرانشناخت  به دوستان دانشجو در ایران و سایر نقاط جهان تقدیم می شود.

www.iranshenakht.blogspot.com  

/ 23 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست افغانی

آمدم و سايت ايرانی را خواندم. بسيار ارزشمند است.

پيمان

عمو سايت را باز کردم. يکی از بچه های دانشکده ادبيات تشکر کرد.

برديا

سلام فلش درایو رسيد ممنون. اينجا دائی گرونه

رهگذر

از آن سايت ايرانی ديدن کردم. زنده باد دوستداران فرهنگ ايران. فردوسی وليام شکسپير ايران است. اما محمود جان به سايت آن خانم زهرا زارعی داستان نويس نتوانستم سر بزنم. البته آدرسشان اشکال داشت

شيبور

ديری و دوستی ؟.....هر سال دريغ از پار سال....پارسال دوست....امسال ؟....خيلی ممنون از دعوتتان ...سلام

احمدی

سلام محمود خان پارسال دوست و امسال اشنا. آن سايت پر بار بود افرين

م

اين چند روز وبلاگ بسته بود؟

چرا نمی نويسی

خواب کوتاه

عجم زنده کردم بدين پارسی ... کجايی ببينی عجم به چه روزی افتاده ؟ پیشنهاد داده اند که عيد غدير ( که محترمست ) را جايگزين نوروز کنند . احتمالا در حد يک پيشنهاد باقی خواهد ماند اما ببين عجم به چه روزی افتاده که هر روز از اين قبیل پيشنهادات از راه ميرسد عمو يادگار مرد کينه دار خوابی يا بيدار ؟