آش دانشگاه ها آنقدر شور بود که خان هم فهميد

آقای دکتر محمود احمدی نژاد در سفر خود به استان سيستان و بلوچستان در جمع دانشجويان و خبرنگاران گفته است که دولت او تسهيلات متعددی برای دانشجويان کشور در نظر گرفته است و بزودی در دانشگاه ها نماز خانه داير خواهد کرد. دکتر احمدی نژاد تهديد کرده است که اگر وزير بهداشت دکتر لنکرانی و وزير علوم دکتر زاهدی و دکتر جاسبی کار مفيدی انجام ندهند آنها را مجازات کرده و آن مجازاتی که آقای رئيس جمهور در نظر گرفته اند خوردن يک ماه ناهار در سلف سرويس های دانشگاه هاست. ( منظور آقای رئيس جمهور از سلف سرويس احتمالا غذا خوری است) . خدا به داد دانشجويان ايران برسد . از اينجاست که بايد پی برد آش دانشگاه ها در ايران چقدر شور است که خان هم فهميده است. محمود دهقانی

/ 7 نظر / 16 بازدید
خره

آقای دهقانی . من چند ماهی بود که شما رو گم کرده بودم . قبلا هویت واقعیم رو قایم می کردم اما الان که همه فهمیدین من خره خدا رو شکر دیگه می تونم برای شما هم کامنت بگذارم . قربانتان خره

علی

سلام دهقانی عزیز / من تقریبن نامرتب / عین زندگی خودم / نوشته هایت را می خوانم / و حتی همین فرصت امروز هم دست نداده که از این صداقت و خلوص نیتی که در این صفحات جاری ست / تشکری کرده باشم. / به جبران مافات!

hamid

خب آقای دهقانی ! راستش بعد از مدتی که اينجا آمدم اولين چيزی که توجهم رو جلب کرد توصيف اغراق آميزتان از ساری و مازندران بود ( من خدم اهل همانطف ها هستم ) که خيلی بهم چسبيد!!!! جوابی که به دوست خبرنگارتان داديد جالب و خواندنی بود.لذت بردم. اگرچه بايد بگويم ايشان گزينه مورد نظر من نبودند!!!!

.

مسلم بدونين احمدی نژاد در کارش صادق تر است. شما ها فقط بلدين نق بزنين. فرق مابين علف صحرا و الف توی کتاب ها رانميدونين.

عمو اروند

نماز را، اگر نمازخوانی باشد، همه‌جا می‌شود خواند ولی درس را نه. حتمن باید مدرسه‌ئی باشد و معلمی فهمیده، فرهیخته و دانش‌ آموخته. و این تهدیدات و یا تمهیدات راه به جائی نخواهد برد مگر این‌که روزنامه ها آزاد باشند و کار مسئولین را زیر زره بین برند تا مشکلات آن‌چنان که هست نمایان شود.

شیپور

سلام . از زمان بنی صدر تا حالا همه اش وعده وعيده بوده و انتظار !!!و ملت پرسان و ترسان و گريان هم همیشه چشم به راه آن آينده ناب وعده داده شده و هر گز نيامده بودند ، حالا هم به قول معروف باش تا صبح دولتت بدمد ، بعدها خودشان تنگناهايی بوجود می آورند و زمينه را طوری فراهم مي شود تا به مرگ بگيرند که به تب راضی کنند ....آخه آقای دهقانی شما با اين شعارها چشمتان آب می خورد ؟! يک کشور با يک گروه و يک تفکر و يک حزب و يک منش و يک پارلمان دست چين شده و و و ....شدنی ست ؟ اميدوارم ....ما هم منتظر اين وعده می مانيم تا مردم به اين شعار احمدی نژاد برسند : تا نفت را به سفرهایشان بياورد .

Maral

منتظر رونق و صفا به کلبه....دانشکده هنر هستيم