عذر خواهی از دوستان

با درود به دوستان عزیزی که در مدت هفت سال وبلاگ نویسی با آنها در چمبره ی الکترونیک دوست شده ام.  باور نکردنی است ولی سوگند یاد می کنم که برخی از این دوستان دیده و نادیده را جزئی از خانواده خود احساس می کنم و گاه پیامی توانسته است رنج و درد و خستگی را از بدن من دور کند. حدود یک هقته پیش شخصی گمنام با اسم مستعار "پیاله چی"  برای من  پیام های دور از نزاکت و ادب می گذاشت. به همت دوستان در گروه (آی تی) دانشگاه و در خواست آنها که با او کجدار پیش برو تا ما سر نخ را گیر بیاوریم. من حروف رمز را در اختیار بچه ها که در راس آنها خوشبختانه یک ایرانی  بود گذاشتم. شخص ناسزا گو، که خودش را (قوم تورک) اعلام می کرد من را به شک انداخته بود. تا اینکه مدیر سایت آذری های ایرانی به من اطلاع دادند که این شخص از طرف ما نیست. بالاخره با لطف و زحمت دوستان آگاه به این مسایل آدرس این شخص در یکی از شهرهای ایالات متحده امریکا گیر آمد و آنها به " سرور"  این شخص اعتراض کتبی کردند که آن "سرور" پیامی کتبی  نوشت.  

   دوستان عزیز :  دنیا در چمبره ی اکترونیک کوچک شده و بالاخره معلوم شد این شخص از اختلالات روحی در رنج است. یعنی آن چیزی که در عالم بی هویتی می تواند هر آن برای هرشخصی بوقوع بپیوندد. من به تمام مقدسات عالم سوگند می خورم با اینکه از نظر حقوقی این حق را داشتم که او را تنبیه حقوقی کنم ولی با اطلاع به وضعیت روحی این شخص از پیگیری مسایل حقوقی سرباز زدم چرا که بالاخره او نیز هم بغض من است و در جوامع تبعیض نژادی ای مثل امریکا در رنج است. در این راستا خیلی از دوستان آگاه نیز دست های سازمان های جاسوسی موساد و سی آی ای را که این روزها جنگ الکترونیکی به پا داشته اند دخیل می دانستند.  

 سخن کوتاه: به توصیه ی دوستان صمیمی تصمیم بر این شد تا نظرات در پنجره وبلاگ  من مورد تائید قرار گیرد. امیدوارم با نظرات خود مثل همیشه در کنار هم باشیم تصدقتان محمود                                                                                 

و این هم نوشته ی مدیر سایت آذری های ایرانی اقای مرتضی نگاهی نویسنده و روزنامه نگار :

جناب دهقانی با درود،

من به شما اطمینان صد در صد می دهم که کلمات زشتی که در ستون کامنت های سایت شما به شما زیر اسم پیاله چی درج شده از او نیست .

ولی بسیار ممکن است از سایبرتروریستی بنام مسعود انتظار باشد که سایت تجزیه طلب بای بک را برای “تورک” ها سالهایست که تاسیس کرده و اتفاقا وقتی که مصاحبه خانم زیبا نادری( نوه ی سردار ملی ستارخان) با رادیو آزادگان پخش شد مسعود انتظار شدیدا او و آن مصاحبه را به انتقاد گرفت که آدرس کَش آن در گوگل این است:

از بابت حمله های اشخاص مریض به انسان شریفی مثل شما بسیار متاسفم…

با احترام و ارادت،

مدیر

/ 12 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر امیری

امسال عید میلاد مسیح و شهادت امام حسین تقریبا همزمان شده. شهادت سالار شهیدان امام حسین را به شما دوست گرامی تسلیت و زاد روز عیسی مسیح را شادباش می گویم. از اینکه شما انسانی متین و پر حوصله هستید درود می فرستم. آن شخص مزاحم اگر یک جو درش انسانیت باشد حالا از کار احمقانه اش حسابی در عذاب است. البته اگه وجدانی یا تتمه وجدانی باقی مونده باشه

فرهاد خان

سلام دکتر جان باور کنید من هنوز میخواستم به شما بگویم که نظرات را خودتان تایید کنید که خوشبختانه این تصمیم درست گرفته شد. ما هم خوشحالیم . هر کجا هستید به سلامت باشید . یا حق

فاطمه زنده بودی

این اتفاقات را گذرانده و می گذرانم بیماری و حقارت سادیسم کتمان شده است درکت می کنم پایدار بمانی و سلامت با مهر

شیپور

.....سلام . می بخور ، منبر بسوزان ...مردم آزاری نکن !! / خب اگر مطمئن شدی که بیماری روانی داشته ....مثل حمله کننده ای در مراسم کریسمس به پاپ قابل توجیه است : حمله به پاپ در مراسم شب کریسمس است . پاپ بندیکت شانزدهم مراسم سنتی شب کریسمس را در کلیسای سن پیتر باسیلیکا جشن گرفت، اما پیش از آن مورد حمله یک بیمار روانی قرار گرفت.ا ین زن که گفته می شود تعادل روانی ندارد با گذر از موانع امنیتی در لحظه ورود پاپ به کلیسا وی را را با ضربه ای به زمین زد. اما بنظر می رسد صدمه ای به رهبر کاتولیک های جهان وارد نشد زیرا او توانست مراسم کریسمس را اجرا کند.

نسرین

تولدت مبارک. روز بیست و پنجم عالم تولدت را جشن می گیره ولی حیف که امسال مصادف با محرم شده. با باقلی پلو چطوری؟

همدانی

از قدیم گفته اند جواب ابلهان خاموشی است

رهگذر

طرف خودش اعلام کرده که........

رامین

اگر بابا بزرگ با کلاه دوگوشی قشقائی زنده بود صد تا ناسزا بهش می داد.

همرازان

روزي لقمان به پسرش گفت امروز به تو سه پند مي دهم که کامروا شوي: اول اين که سعي کن در زندگي بهترين غذاي جهان را بخوري! دوم اين که در بهترين بستر و رختخواب جهان بخوابي! و سوم اين که در بهترين کاخها و خانه هاي جهان زندگي کني!!!... پسر لقمان گفت اي پدر ما يک خانواده بسيار فقير هستيم چطور من مي توانم اين کارها را انجام دهم؟ لقمان جواب داد: اگر کمي ديرتر و کمتر غذا بخوري هر غذايي که مي خوري طعم بهترين غذاي جهان را مي دهد. اگر بيشتر کار کني و کمي ديرتر بخوابي در هر جا که خوابيده اي احساس مي کني بهترين خوابگاه جهان است و اگر با مردم دوستي کني، در قلب آنها جاي مي گيري و آن وقت بهترين خانه هاي جهان مال توست.

علی دهقانی

عمو جان درود/ مدت زیادی ازآخرین باری که شمه را دیدم میگذره ولی باور کنید حرفهای شما و نصایح نکته ای شما واقعا برایم کارگشا بوده آرزو میکنم هرجایید شاد باشید.بدرود عمو زاده شماعلی(فرزند نجف)