گلايه ی هنرپيشه و پاسخ فيلمبردار

يک هنرپيشه ی خيلی خوشگل معروف زن هاليود  که روزگار جوانی برو بروئی داشت و تهيه کنندگان  پشت سر هم با او برای ايفای نقش در فيلم قرار داد می بستند و کارگردانان هميشه از ايفای نقش او تعريف و تمجيد می کردند در اکثر فيلم ها  با يک فيلم بردار معروف کار می کرد . به مرور زمان با ظهور چهره های تازه کار آنها کساد شد تا اينکه کارگردان سن و سال داری يادش به هر دو آنها افتاد و از آنها برای ايفای نقش و فيلمبرداری دعوت کرد. وقتی کار  فيلم تمام شد  طبق معمول قبل از روی صحنه رفتن فيلم تهيه کننده و کارگردان و هنرپيشه و فيلمبردار در سالن نشستند و فيلم را تماشا کردند. هنرپيشه خيلی خوشگل قديمی  با چهره جا افتاده و بی آب و رنگ جديدش جا خورد و با حسرت  سرش را کنار گوش فيلمبردار برد و گفت قديم ها بهتر فيلمبرداری می کردی !. فيلمبردار که نمی خواست دل هنرپيشه را بشکند رو به او گفت: قديم ها جوان بودم الان پير شده ام .  محمود دهقانی

/ 8 نظر / 7 بازدید
s.hossein

واقعاْ کار فيلم بردار در اينجا نوعی ايثار بود... قبول دار ي آقای دهقانی

Mohammad

سلام . خوب شد فيلمبرداره بهش نگفت : کاروان رفت و تو در خواب و بيابان در پيش ....کی روی ره زکه پرسی چون باشی .... ممنونم از محبتهای بی دريغت ... شاداب بمانی .

باران

ما چون مردگان هزاران ساله به هم می رسيم و خورشيد بر تباهی اجساد ما قضاوت خواهد کرد.

باران

ابريق می مرا شکستی ربی/ بر من در عيش را ببستی ربی/ من می خورم و تو می کنی بدمستی؟/ خاکم بدهد مگر تو مستی ربی؟ اين برای متن قبلی دوست من!

Poneh

چقدر قشنگ می نويسيد. حال کردم.

هرمز ممیزی

البته از عالم سينما که خارج شويم قضيه شکل ديگری بخودش ميگيرد . اينطور نيست؟

Ahmad

من هم گلايه دارم محمود

Ahmad

البته نه از سن. من از خودت گله دارم که سايه ات سنگينه.