آقای باب کار و قانون ماری جوانا Bob Carr and Marijuana Legislation

آقای باب کار  Bab Carr نخست وزیر (استاندار ) محلی استان نیوساوت ویلز در کشور فدرال استرالیا مستعد است تا ماری جوانا این گیاه مخدر را برای استعمال بیمارانی که از درد شدید سرطان استخوان و بیماری های مقاربتی همچون ایدز رنج می برند از طریق پارلمان محلی خود آزاد کند. باب کار معتقد است که سرازیر شدن اینگونه بیماران به بازار سیاه ماری جوانا آنها را رنجور تر کرده و تتمه ی عمر پر درد آنان را غم انگیز می کند. باب کار که پیش از این اتاق بهداشتی همراه با پرستار برای تزریق مواد مخدر در قلب شهر شش ملیون جمعیتی سیدنی دایر کرد تا معتادان در آنجا با روش بهداشتی تزریق کنند و جامعه را آلوده به امراض مقاربتی نگردانند در بین شهروندان این استان از محبوبیت برخوردار است چرا که راه و چاه های پیشنهادی او توانسته است امراض مقاربتی و خیلی از فلاکت های اجتمائی را کاهش دهد. هر چند که پاپ جان پل دوم رهبر کاتولیک های جهان از واتیکان کاتولیک های استرالیا را از دخالت در این امور برحذر داشت ولی مسیحیان متجدد طرح اتاق تزریق برای معتادان را با کمک پژوهشگران و دانشگاه های سیدنی که در مسائل اجتمائی پیشقدمند به اجرا درآوردند. باب این سیاستمدار استرالیائی که کارهای اجتمائی اش بویژه المپیک و ورزش و صداقتش زبانزد خاص و عام است به نژادپرستی آلوده نیست. محمود دهقانی

/ 8 نظر / 11 بازدید
فرید

با سلام به برادر و دوست خوبم آقا محمود امیدوارم که تندرست و پایدار باشید از بابت کامنت شما بسیار سپاسگذارم هم چنین جهت تذکری که دادید به زودی اقدام خواهم کرد / متن را خواندم امیدوارم هرگونه تصمیمی که گرفته می شود آینده را در نظر بگیرند و باعث شیوع این درد در بین جامعه نشوند / راستی کامنتت را که خطاب به من نوشته بودی خواندم حممود جان هر کجا که هستی ایرانی باش سر زنده و سفیری شایسته برای فرهنگ و ادب کشور و بخوصوص شهرت ما نیز به وجود تو افتخار خواهیم کرد در ضمن همین که احساس هم راهی با من کردی خودش کلی انرژی و امید همرا دارد راستی این را هم بگویم در این همایش افرادی چون حمید موذنی ، علی هوشمند و ... حضور داند و جای شما بسی خالیست / قلمت استوار پایدار باشی و بدرود.

Mahmoud Dehgani

فريد عزيز با سپاس از محبتت. دورادور دست همه ی شما عزيزان را می فشارم و روی ماهتان را می بوسم. از طرف من تمامی بچه ها را سلام برسان. آرزو دارم روزی همه شما را زیارت کنم .جناب موذنی و هوشمند و همه ی دوستان را سلام برسان. با ارادت و اخلاص محمود دهقانی

Behnam

آقای دهقانی هنوز که توی پارلمان سر اين موضوع دعوادارند. درود بر شما که من اخبار اين ديار را از وبلاگ شما قبل از همه رسانه های اينجا می خوانم. زيبا می گفت انگار موهايش را آتش زده اند. چطوری اينا را گير می آره.

Elaheh

با سلام به ميتينگ ما در تالار دانشگاه تشريف بياريد ممنون ميشوم از کوچکنوازی.

Mojtaba

خيلی ممنون. آقا محمود عزيز.

Ali Reza

چيزهائی در روزنامه سيدنی مورنينگ هرالد خواندم. اما فکر نمی کنيد آقای کار در تصميم خود عجله کرده باشند.؟ اگر جوابی بود لطفا بگوئيد.

sina

خوب بود استفاده کرديم عزيز.

هرمز ممیزی

سلام [گل] محمود جان ما ایرانیها خیلی وقت است فارغ التحصیل شده ایم !