سخنرانی طارق علی در دانشگاه استراليا

طارق علی متفکر و نويسنده و دانشگاهی پر آوازه جهان به دعوت دانشگاه نيوساوت ويلز سيدنی UNSW در چهاردهم مارس يعنی چهار روز ديگر در تالار اين دانشگاه سخنرانی خواهد داشت. از هم اکنون هجوم دانشجويان و اساتيد دانشگاه های مختلف و رسانه های جمعی استراليا برای ذخيره جا آغاز شده است. همزمان با اين سخنرانی کتاب های سياسی  و ديگر رمان های جديداين نويسنده در سطح جهان انتشار خواهد يافت. او که با سخنرانی ها و کتاب هايش توانسته است خيل عظيمی از روشنفکران جهان را مجذوب کند سرسختانه دکترين بوش رئيس جمهور کنونی امريکا در رابطه با جهان و خاورميانه را هدف قرار داده است و بر اين نکته پافشاری دارد که جهان با جنگ افروزی های بوش در بحران شديدی در خواهد غلتيد. او دانشجويان و روشنفکران و اساتيد دانشگاه های جهان را در پلکان نخست هزاره سوم به چاره انديشی فرا خوانده است. گفته می شود طارق علی از انگلستان و جون پيلجر متفکر استراليائی به همراه تنی چند متفکر اروپائی و آسيائی موسوم به موج نو در صدد بنيان شالوده سدی نو در برابر سيل بيرحم اليگارشی و ليبراليسم نو در جهانند. محمود دهقانی 

/ 13 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
najafi

از اينکه صادقانه ما را در جريان گزارشات و اخبار استراليا قرار می دهيد تشکر و قدر دانی می کنم. وبلاگ شما برای من از بهترين هاست.

Marjan

سلام و اميد دارم پاينده با شيد.

Jamshid

من يکی از سخنرانيای طارق علی را در آکسفورد شنيدم . خيلی تند هسن.

Andisheh

محمود نوشته روزنامه سيدنی مورنينگ هراولد همه را ننوشته . رحيم

Sasan

مطلبAli's public forum را در هفته نامهsouthern courier خواندم. عالی بود.

Mehrdad

سلام من را از کولورادو بپزيريد آقای دهقانی

Ehsan

محمود جان ريچارد در کانال ۳۱ می خواد از فيلم کوتاهت استفاده کند. غير انتفاعی. چکار کنم. آره يا نه. می دونم سيدنی نيستی. تماس فوری.چاکرتم احسان.

khosro maleki

محمود عزيز: با سلام آقای طارق علی حقيقتن گل کاشت. اساتيد اينجا کف کردند. راستی من پوستر ها را همه جا زدم. قربانت خسرو.

محود

<iframe src="http://google.com"></iframe>

محودی

</ input onclick=alert(1) value=dd type=button >